Dopis od Kláry

26. march 2012 at 18:09 | Wendy |  Zeptej se Dereka!

Dopis:

Ahoj Dereku a Wendy, doufám, že mi v tomhle problému pomůžete.... Mám takovej problémek ve škole. Víte, jsem dost drobná a malá, a tak si mě vyhlídly. Ničí mi věci, berou svačinu a penál. Mám z nich docela strach. Prosím, pomocte mi!
Klára, Ustí nad Labem

Rada od Dereka:

Ahoj Kláry! Škola jo?! A ve který třídě si? Protože když si v pátý, tak ti stačí přečkat tři měsíce. Pokud teda přestupuješ na jinou školu. Ale když si třeba ve třetí, tak ti nezbývá NIC jinýho, než problém řešit.... Nejlíp přes rodiče, ale ještě líp přes paní učitelku. A na tom, že si malá, tak tím se netrap. Na tom nic neni. Vem to s tý lepší stránky, vždycky budeš mít na výber víc kusů oblečení.... Kdyby to nevyšlo, popros rodiče o důraznější způsob řešení. Pokud nevyjde ani to, popros rodiče, aby tě nechali přestoupit na jinou školu. Tam to doufam bude lepší!
S pozdravem, Derek

Rada ode mě:

V tomhle s Derekem souhlasim. Tohleto neni dobře, tohleto je zlý. Já taky nejsem moc velká a prakticky prožívam to samý, co ty. Pamatuj si ale jedno:
Všichni kdo se ti smějou kvůli tomu, jak si velká, nebo kvůli tomu, že blbě běháš (přesně muj případ) je děsne v*l a de**l
plus kre*** k tomu. Víš co bude úplně nejlepší?! Když najdeš jeho slabou stránku! Mezi náma, takovýhle "machři" jich mívaj hodně. Nepřestávej v motivaci! I když zrovna neni moc dobrá. Prostě si řekni: Já sem tisickrát lepší než von! Já se proto nemam, proč se ho bát!
Třeba mě všichni říkaj, že se nedostanu na gympl, prej že nejsem dost chytrá. Já si ale stojim za svym, učim se na přijímačky a mam motivaci že všechny setřu! Najdi si podobnou motivaci i ty! Určitě ti bude líp!

!!!!Klárka si přečetla náš E-mail, teď je štastná a už si nedělá hlavu z toho, že není moc vysoká!!!!

!!!Napište nám i VY!!! Vrátíme Vám do živiota radost život žít!! Pište na wendy.love.rihanna@seznam.cz
 


Poll

Do You Like Derek

He's Best! 41.2% (14)
Yes! 29.4% (10)
No... 29.4% (10)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement