Osobnosti do souteže

6. may 2012 at 17:19 | Wendy |  News
Tak přinášim popisek k osbnostem z naší soutěže:
Johnny Depp, 2x
Robert Pattison, 1x
Louis Tomlinson, 6x
Caitlyn Taylor Love, 2x
One Direction, 3x
Zayn Malik, 4x
Lady GaGa, 1x
Selena Gomez, 4x
Niall Horan, 2x
Bella Thorne, 2x
Zendaya Coleman, 2x
Eric Saade, 1x
Liam Payne, 2x
Harry Styles, 3x
Pitbull, 1x
Beyoncé, 1x
Je toho fakt hodně.


Johnny Depp, 2x

Povolání: Herec
Věk: 48
Datum narození: 9. 06. 1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci aktuální horoskop »
Výška: 178 cm

Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Daniela Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho. Co se týče Johnnyho kapely The Kids, tak jsou stále úspěšní a občas uspořádají koncert i dnes.

Robert Pattinson, 1x

Povolání: Herec, muzikant, model
Věk: 25
Datum narození: 13. 05. 1986
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Býk aktuální horoskop »
Výška: 185 cm
Robert Thomas Pattinson se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

Louis Tomlinson, 6x

Povolání: Zpěvák
Věk: 20
Datum narození: 24. 12. 1991
Místo narození: Doncaster, Anglie
Znamení: Kozoroh aktuální horoskop »
Výška: 175 cm
Člen skupiny: One Direction
Louis William Tomlinson se narodil 24.12.1991 v Doncasteru. Před X Factorem navštěvoval Hall Cros School. Má 4 mladší sestry. Mezi jím a nejstarší sestrou Charlotte je 7 let rozdílu. Má velmi rád děti a kdyby nebyl v One Direction, chtěl by být učitelem.

Do X Factoru se přihlásil dvakrát. Poprvé vůbec neprošel castingem. Podruhé prošel do Bootcampu, odkud skoro odešel, kdyby ho Simon Cowell nespojil s dalšíma 4 klukama a nevytvořil skupinu One Direction.

Tahle skupina během roku získala přes milion fanoušků, vydali dvě knihy, natočili jeden dokument, překonali 3 světové rekordy. Vydali album a vyrazili na tour. Jejich 1. album se jmenuje Up All Night a vyšlo 21.11.2011.


Caitlyn Taylor Love, 2x

16 let stará Cailtyn Taylor Love je výjimečně talentovaná spěvačka / skladatelka / herečka a
tanečnice z Harlingen Texasu.Caitlyn měla ve svých deseti letech těžko dostupnou konkurenci v soutěži,, Talent Division. "Nejen, že vyhrála tuto soutěž, byla i nominovaná za Miss Texas Jr.. preteen 2004. Byla pozavaná v roce 2005 do IMTA New York, kde byla oceněna cenou JR.actrees (herečka) rouku a spěvu.Caitlyn se pak přestěhovala do LA, kde měla roli v,, Punkd,, MTV kde byla k vidění superstar RIhanna. Byla také vybrána z tisíců soutěžících po celé Americe v noční show NBC, , Amerika got talent,,, který vysílaly v červnu 2006 kde se vyšplhala do semifinále. Nedavný absolvend školy POP v LA je Caitlyn uváděna jako jedna z Hollywood Hoolligians a její píseň "Perfectly Impossible" vystupovala v poslední Hooligians Rock CD na S kooter Records.
One Direction, 3x

Členové:
Louis Tomlinson
Zayn Malik
Harry Styles
Niall Horan
Liam Payne
One Direction je klučičí skupina, která vznikla v X-Factoru UK roku 2010. Skládá se z 5 členů. Těchto pět nadaných kluků má za sebou dlouhou cestu a před sebou ještě delší. Kluci skončili na krásném 3.místě a po skončení X-factorové poutě jeli do L.A. nahrávat desku a debutový singl. Debutový singl se očekával už na jaře, ale kluci si dali na čas. 10.8.2011 se v Radio BBC 1. hrál poprvé jejich dlouho očekávaný singl a po 8 dnech se všem fanouškům dostalo shlédnout i videoklip k tomuto krásnému hitu. Debutový song 'What Makes You Beautiful' se v září vyšplhal na první místo v žebříčku na MTV.CO.UK - The offical UK top 40. Skupina stihla vydat i 2 knihy, které jsou také na prvních místech nejvíce prodávaných knih. 9.9.2011 se do světa vypustil další hit s názvem NaNaNa.

8.listopadu vyšlo druhé video na písničku Gotta Be You. 21.11.2011 kluci vydali své první CD s názvem Up All Night.Zayn Malik, 4x

Povolání: Zpěvák
Věk: 19
Datum narození: 12. 01. 1993
Místo narození: Bradford, Anglie
Znamení: Kozoroh aktuální horoskop »
Výška: 175 cm
Člen skupiny: One Direction
Zayn Javadd Malik se narodil 12.1.1993 v Bradfordu. Má 3 sestry - dvě mladší ( Waliyha a Safaa ) a jednu starší ( Doniya ). Před X Factorem a One Direction chodil do Tong High School. Je napůl pákistánského původu - po tátovi a napůl anglického po mámě. Je to muslim, ale má 4 tetování...na hrudi má arabsky napsané jméno svého dědečka a na ruce má znamení rovnováhy.
Do X Factoru se přihlásil dvakrát, ale poprvé tam vůbec nešel, prostože se bál. Kdyby nebyl v One Direction, byl by stejně jako Louis Tomlinson, učitel.
V roce 2010 se podruhé přihlásil do X Factoru a postoupil. V další části X Factoru se mělo tančit. Ale on tančit neuměl, tak řekl že tam nepůjde. Nakonec ho jeden z porotců - Simon Cowell - přesvědčil. Bootcamp ale stejně nakonec neprošel.. tedy alespoň ne jako sólový zpěvák. Simon Cowell dostal nápad a přidal k němu ještě 4 další kluky a vytvořila se skupina One Direction. 21.11.2011 kluci vydali první album s názvem Up All Night. V česku dostupné není. Také vydali dvě knihy - Forever Young a Dare to Dream. Ani jedna v česku dostupné taky nejsou.

Lady GaGa, 1x


Povolání: Zpěvačka, textařka, skladatelka
Věk: 26
Datum narození: 28. 03. 1986
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 155 cm
Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím první album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Parisa Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids OnThe Block . Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles.

Selena Gomez, 4x

Povolání: Herečka, zpěvačka, návhrářka
Věk: 19
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak aktuální horoskop »
Výška: 168 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene
Celým jménem Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.


Niall Horan, 2x

Povolání: Zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 13. 09. 1993
Místo narození: Mullingar, Westmeath, Irsko
Znamení: Panna aktuální horoskop »
Výška: 171 cm
Člen skupiny: One Direction
Niall James Horan se narodil 13.9. 1993 v Irském městě Mulingar. Navštěvoval Hall Cross School, když se rozhodl jít na konkurs do X Factoru. Tam postoupil do Bootcampu, kde měl bohužel skončit. Naštěstí ale jednoho člena poroty Simona Cowela napadlo spojit pět talentovaných kluků a vytvořit skupinu One Direction.

V X Factoru skončili na krásném 3. místě a od té doby toho stihli opravdu hodně. Získali před dva miliony fanoušků po celém světě, vydali dvě knihy, natočili dokument o jejich úspěšném roce, natočili 3 videoklipy, vydali své první album - Up All Night a vydali se na tour po Anglii a Irsku.Bella Thorne, 2x

Anabella "Bella" Avery Thorne je americká herečka, zpěvačka a modelka, která žije v Kalifornii. Má tři sourozence. Svou kariéru modelky a herečky odstartovala spousta menších rolí ve filmech, později malé role v Disney "Kouzelníci z Waverly" a "Good luck Charlie". V roce 2003 natočila film Stuck on You. Nejvíce proslula rolí Cece Jones v nejnovějším Disney seriálu Shake it Up, který se u nás vysílá už od konce ledna 2011. Tam společně s kamarádkou Zendayou předvádí své taneční a herecké umění.

V roce 2012 si zahraje Renesmee ve filmu Twilight (stmívání).V seriálu Shake it Up(Na Parket)vystupuje jako Cecílie Jones ale všichni jí říkají Cece. Rachel Blue neboli Rocky je nej kámoška Cece která se pořád učí a učí.Cece má mámu policajtku a bráchu Flynna.Rocky má bráchu který se jmenuje Ty který umí výborně tančit.Jako tanečnice v Shake It Up Chicago mají konkurenci Tinku a Gunthera Hesenherovi. Jsou to ti nejdivnější lidi na tomto celém světě.


Zendaya Coleman, 2x


Zendaya Coleman se narodila 1. září v Oaklandu v Kaliornii. Nyní žije v LA.
Jako malá vystupovala v divadelních představeních a pomáhala mamce v práci v divadle. Tančila také v pořadu Disney Channel v obchodním Sears společně se Selenou Gomez. Mezi její záliby patří také zpěv a oděvní návrhářství. Má psa, velkého knírače jménem Midnight.


Eric Saade, 1x


Povolání: Zpěvák
Věk: 21
Datum narození: 29. 10. 1990
Místo narození: Kattarp, Helsingborg, Švédsko
Znamení: Štír aktuální horoskop »
Eric Saade, narozen 29. října 1990, je švédský zpěvák a dětský televizní moderátor. Saade nejprve přišel k výtečnosti po jeho vítězství ve švédské hudební soutěži Joker (nyní Popkorn) a byl členem švédské kapely What's Up. Eric opustil kapelu v únoru v roce 2009 a začal se věnovat sólové kariéře. Jeho matka je Švédka a otec Libanonec.S kapelou What's Up nazpíval a zaznamenal švédský soundtrack pro film Camp Rock s názvem "Here I Am". Během léta roku 2009 Saade prezentoval i Disney Channel k filmu Camp Rock stejně jako držení rozhovorů s hercem Zacem Efronem a herečkou Vanessou Hudgens. Saade se taky objevil na Julias Stjämskott, soutěž pro mladé lidi, jako moderátor.

V prosinci 2009 Saade vydal svůj první celosvětově jeden song s názvem Sleepless.
Eric vydal svoje první studiové album až dne 19. května 2010. Jeho hitama se staly songy s názvem Sleepless, Manboy a Break Of Dawn.Liam Payne, 2x

Povolání: Zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 29. 08. 1993
Místo narození: Wolverhampton, Anglie
Znamení: Panna aktuální horoskop »
Výška: 178 cm
Člen skupiny: One Direction
Liam James Payne má 3 sestry - Charllot, Nicole a Ruth. Poprvé se objevil v X-factoru UK v roce 2008. Prozpíval se až do Judge´s House , odkud ho Simon Cowel poslal zpět domů, protože se mu nezdál tak zralý, aby mohl jít dál. O dva roky později se Liam vrátil do X-factoru zpět.
Liam zazpíval úžasnou píseň Cry me a River a postoupil do dalšího kola. V dalším kole se Liam dál nedostal , měl slzy v očích a ptal se proč. Porotci však měli menší plán a nechali si vyvolat Liam Payna, Harryho Stylese, Louise Tomlinsona, Niala Horana a Zayna Malika znovu na jeviště, kde jim oznámili, že je pošlou do Judge´s House jako skupinu. Kluci byli nadšení a tak vznikla skupina One Direction, která se prozpívala až na 3.místo.
Od konce X Factoru už vydali dvě knížky - Forever Young a Dare to Dream. Ty ale v Česku dostupné zatím nejsou. 21.11. vydali své první album s názvem Up All Night a v prosinci vyrazili na tour po Anglii. V únoru se chystají na společnou tour po Americe s také velmi známou skupinou Big Time Rush.

Harry Styles, 2x

Povolání: Zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 1. 02. 1994
Místo narození: Holmes Chapel, Anglie
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »
Výška: 178 cm
Člen skupiny: One Direction
Harry, celým jménem Harry Edward Styles, se narodil v Anglii ve městě Holmes Chapel. Má 1 sestru jménem Gemma. V roce 2010 se přihlásil do anglické verze soutěže X-Factor, kde se seznámil s členy budoucí kapely "One Direction" Liamem Paynem, Zaynem Malikem, Niallem Horanem a Luisem Tomlinsonem.
Jejich zatím nejúspěšnější písnička "What makes you beautiful" se v září loňského roku vyšplhala na 1. místo v anglické hitparádě.
Vydali i dvě knihy, které sou nejprodávanějšími knihami v Anglii.
21.11 2011 vydali první Cd s názvem "Up All Night".
Pitbull, 1x

Povolání: Rapper
Věk: 31
Datum narození: 14. 01. 1981
Místo narození: Miami, Florida, USA
Znamení: Kozoroh aktuální horoskop »
Armando Christian Pérez se narodil 14. ledna 1981, známější je pod svým uměleckým jménem Pitbull, je to americký rapper.
Pérez se narodil v první generaci kubánských přistěhovalců. Byl ovlivněn miamským hip-hopem. Rapovat začal na střední škole. Ve věku 16 let ho jeho matka vyhodila z domu, poté co se stal drogovým dealerem. Pak absolvoval Coral Gables High School a zaměřil svou kariéru na rap.

Na začátku své kariéry podepsal smlouvu s nahrávacím studiem TVT Records. V roce 2001 nahrál album, které však nevydal. První album, které vydal a to v roce 2004, se jmenuje MIAMI.
V roce 2005 se zúčastnil hip-hopového turné s Eminemem a 50 Centem.
Jeho druhé album vyšlo v roce 2006 pod názvem El Mariel. Titul odkazuje na loď, která přepravovala kubánské uprchlíky na Floridu ve filmu Scarface. Album věnoval svému otci, který zemřel v květnu toho roku.
Jeho třetí album vyšlo v roce 2007 a jmenovalo se Boatlift. Dne 21. prosince 2007 byl Pitbull zatčen za řízení pod vlivem alkoholu, složil 1000 dolarů na kauci a popíral vinu.
Čtvrté album vydal v roce 2009 pod názvem Rebelution. Toto album obsahovalo píseň I Know You Want Me, která obsadila první příčky ve světových hitparádách.
Pitbull také vydal několik remixů, složených z Freestyles a populární rapové hudby.
19. srpna 2009 předalo Miami Pitbullovi jako ocenění jeho činnosti "klíč k městu".

Beyoncé, 1x

Beyoncé Giselle Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Zdroj: osobnosti.cz
 


Comments

1 AheasiughheelM AheasiughheelM | Email | Web | 9. october 2018 at 1:21 | React

Torsion bras de quelqu'un  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-prix-france-miniature/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama